NEX

doskonale rozumiemy specyfikę biznesu

NEX istniejącej na rynku od 2002 roku. Dzięki doświadczeniu i dążeniu do rozwoju oraz wypracowanych standardach współpracy świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nasi księgowi pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi możesz się spotkać. Staramy się, aby proces księgowy był jak najłatwiejszy, abyś mógł skoncentrować się na prowadzeniu firmy. 

W poszukiwaniu rozwiązań porzucamy schematy a nasz zespół tworzą starannie dobrani i doświadczeni eksperci z zakresu prawa, podatków i rachunkowości.

Skomplikowane otoczenie gospodarcze sprawia, że przedsiębiorcy narażeni są na różne grupy ryzyka a zmienne przepisy prawa powodują, że przedsiębiorcy poszukują bezpiecznych i kompleksowych rozwiązań,które wspomogą wzrost ich firm. Zaufanie bazujące na długotrwałych relacjach oraz wypracowane partnerstwo dają naszym Klientom poczycie bezpieczeństwa. NEX rozumie biznes i dlatego gwarantuje kompleksowe doradztwo oparte na wiedzy eksperckiej z wieludziedzin, a to oznacza dla naszych Klientów spokój, wygodę i doskonałe warunki do rozwoju.

Standard NEX

raporty bez ryzyka

Wg raportu firm AXA pt. „Pod lupą fiskusa", opracowanego w ramach projektu „Bezpieczny podatnik” wynika, że zdaniem 90% badanych przedsiębiorstw polski system podatkowy jest skomplikowany. Trzy czwarte spośród nich twierdzi, że jest represyjny ‒ podkreśliło to 75% respondentów. 88% postuluje jego uproszczenie. Jako źródła zagrożeń bezpieczeństwa podatkowego wskazywano niestabilność prawa, niejednoznaczność przepisów, nastawienie urzędników do firm oraz ich niedostateczne kompetencje, a także fiskalizm państwa. Proponowany przez NEX zakres usług prawno-podatkowych uzupełnia outsourcing księgowości. Dzięki współpracy z prawnikami i biegłymi rewidentami jesteśmy w stanie zapenić Państwu usługę na najwyższym poziomie.

 

Polski system zdaniem przedsiębiorców

 • niestabilność prawa i zachodzące w nim zmiany

 • niejednoznaczność przepisów prawa

 • urzędnicy skarbowi nastawienie do firm

 • fiskalizm Państwa

Doskonale rozumiemy specyfikę biznesu

Świadczymy usługi w różnych konfiguracjach. Pomagamy w ustandaryzowaniu procesów i procedur tak, aby biznes był efektywny. Przedstawimy wewnętrzne, sprawdzone od lat modele współpracy i raportowania uzyskując finalnie najwyższą jakość informacji finansowej. W NEX łączymy pracę z pasją, a pasja nie kończy się po godzinach pracy. Wierzymy że podstawą jakości świadczonych usług jest siła zespołu. Analiza szczegółów i procedur to zagadnienia kluczowe. Korzystając z nowych technologii, sprawiamy że procesy w firmie są łatwe, przystępne i bezpieczne.

Nasze cele:

 • wsparcie biznesu

 • bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem

 • perspektywa

 • zespół

 • rozwój

Nadaj właściwy kierunek dokumentacji firmowej. Dzięki zintegrowanemu systemowi odczytu danych z dokumentów (faktur wraz z pozycjami towarowymi, wyciągów bankowych, innych typów). Dokumenty automatycznie kierowane są w odpowiedni obieg dokumentów. Indywidualna konfiguracja systemu wspiera zarządzanie firmą i dokumentami.

Portret uśmiechnięta kobieta
AEnB2UokgKHlVWYyQNee9HhM6u8XTIhRp-AQusYY
AEnB2Uq4Ji3dfavj1apqpeSxQeteRDzW_92de8ge
AEnB2UoIf9vMLO3tPfJAHCjqGjpDxm7VfQkjxANn
Portret uśmiechnięta kobieta
AEnB2UokgKHlVWYyQNee9HhM6u8XTIhRp-AQusYY
AEnB2Uq4Ji3dfavj1apqpeSxQeteRDzW_92de8ge
AEnB2UoIf9vMLO3tPfJAHCjqGjpDxm7VfQkjxANn

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00. Chętnie odpowiemy na pytania telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy na spotkania indywidualne aby wspólnie omówić zarówno wątpliwości związane z założeniem nowej firmy jak również dotyczące optymalizacji bieżącej działalności.

KONTAKT

Plac Wolności 3/4a

40-078 Katowice

tel.: 32 202 99 80

NIP: 9542207570

biuro@nex.katowice.pl

Gwarantujemy:

- BEZPIECZEŃSTWO

- SPRAWDZONE METODY OD LAT

- DOPASOWANĄ OFERTĘ

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram

księgowość Katowice biuro rachunkowe Katowice usługi księgowe Katowice biuro rachunkowe Katowice opinie biuro rachunkowe Katowice ceny biuro rachunkowe Katowice cennik usługi księgowe Katowice opinie usługi księgowe Katowice ceny usługi księgowe Katowice cennik prowadzenie księgowości Katowice pełna księgowość Katowice usługi rachunkowe Katowice prowadzenie księgowości Katowice opinie ,  prowadzenie księgowości Katowice ceny prowadzenie księgowości Katowice cennik pełna księgowość Katowice opinie pełna księgowość Katowice koszt pełna księgowość Katowice ceny usługi rachunkowe Katowice opinie ,  usługi rachunkowe Katowice ceny usługi rachunkowe Katowice cennik biuro rachunkowe cennik Katowice dobre biuro rachunkowe Katowice biuro rachunkowe Katowice centrum cennik biuro rachunkowe Katowice biuro rachunkowe Katowice cen dobre biuro rachunkowe Katowice opinie biuro rachunkowe Katowice centrum opinie ,  księgowość Katowice , księgowość Katowice opinie księgowość Katowice ceny księgowość Katowice cennik