top of page

NEX

doskonale rozumiemy specyfikę biznesu

Kopia – Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Nowa lokalizacja biura(1).jpg

NEX istnieje na rynku od 2002 roku. Należymy do sieci Certyfikowanych Biuro Rachunkowych OSCBR współpracujących z mBankiem i CashDirector. Dzięki doświadczeniu i dążeniu do rozwoju oraz wypracowanych standardach współpracy świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nasi księgowi pomogą Ci rozwiązać problemy, z którymi możesz się spotkać. Staramy się, aby proces księgowy był jak najłatwiejszy, abyś mógł skoncentrować się na prowadzeniu firmy. 

W poszukiwaniu rozwiązań porzucamy schematy a nasz zespół tworzą starannie dobrani i doświadczeni eksperci z zakresu prawa, podatków i rachunkowości.

Skomplikowane otoczenie gospodarcze sprawia, że przedsiębiorcy narażeni są na różne grupy ryzyka a zmienne przepisy prawa powodują, że przedsiębiorcy poszukują bezpiecznych i kompleksowych rozwiązań,które wspomogą wzrost ich firm. Zaufanie bazujące na długotrwałych relacjach oraz wypracowane partnerstwo dają naszym Klientom poczycie bezpieczeństwa. NEX rozumie biznes i dlatego gwarantuje kompleksowe doradztwo oparte na wiedzy eksperckiej z wieludziedzin, a to oznacza dla naszych Klientów spokój, wygodę i doskonałe warunki do rozwoju.

Standard NEX

raporty bez ryzyka

Wg raportu firm AXA pt. „Pod lupą fiskusa", opracowanego w ramach projektu „Bezpieczny podatnik” wynika, że zdaniem 90% badanych przedsiębiorstw polski system podatkowy jest skomplikowany. Trzy czwarte spośród nich twierdzi, że jest represyjny ‒ podkreśliło to 75% respondentów. 88% postuluje jego uproszczenie. Jako źródła zagrożeń bezpieczeństwa podatkowego wskazywano niestabilność prawa, niejednoznaczność przepisów, nastawienie urzędników do firm oraz ich niedostateczne kompetencje, a także fiskalizm państwa. Proponowany przez NEX zakres usług prawno-podatkowych uzupełnia outsourcing księgowości. Dzięki współpracy z prawnikami i biegłymi rewidentami jesteśmy w stanie zapenić Państwu usługę na najwyższym poziomie.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy specyfikę biznesu
 

 

Polski system zdaniem przedsiębiorców

  • niestabilność prawa i zachodzące w nim zmiany

  • niejednoznaczność przepisów prawa

  • urzędnicy skarbowi nastawienie do firm

  • fiskalizm Państwa

Wszystkie filmy

Wszystkie filmy

Obejrzyj Teraz

Świadczymy usługi w różnych konfiguracjach. Pomagamy w ustandaryzowaniu procesów i procedur tak, aby biznes był efektywny. Przedstawimy wewnętrzne, sprawdzone od lat modele współpracy i raportowania uzyskując finalnie najwyższą jakość informacji finansowej. W NEX łączymy pracę z pasją, a pasja nie kończy się po godzinach pracy. Wierzymy że podstawą jakości świadczonych usług jest siła zespołu. Analiza szczegółów i procedur to zagadnienia kluczowe. Korzystając z nowych technologii, sprawiamy że procesy w firmie są łatwe, przystępne i bezpieczne.

Nasze cele:

  • wsparcie biznesu

  • bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem

  • perspektywa

  • zespół

Nadaj właściwy kierunek dokumentacji firmowej. Dzięki zintegrowanemu systemowi odczytu danych z dokumentów (faktur wraz z pozycjami towarowymi, wyciągów bankowych, innych typów). Dokumenty automatycznie kierowane są w odpowiedni obieg dokumentów. Indywidualna konfiguracja systemu wspiera zarządzanie firmą i dokumentami.

bottom of page